Yusuf Hurdacılık

Yusuf Hurdacılık, Zonguldak'ta hurdacılık ve geridönüşüm faaliyeti yürüten firmamızın kurumsal bilgileri kuruluş yapısı Zonguldak Hurdacılar Soğuksu Kozlu Ereğli Kilimli Devrek Çaycuma Alaplı ve Gökçebey ilçelerinde hurda satmak için hemen firmamızı arayınız.

Zonguldak Hurdacı

YUSUF HURDACILIK

Firmamıza ait Kurumsal Bilgiler ve Kuruluş Yapısı

Zonguldak'ta hurdacılık ve geridönüşüm faaaliyeti yürüten firmamıza ait Kurumsal Bilgiler ile Kuruluş Yapısı bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Yusuf Hurdacılık

Kurumsal Bilgilerimiz

Her şeyden önce, Firmamız Yusuf Hurdacılık, geridönüşüm sektörünün vazgeçilmez en önemli unsuru olan hurdacılık mesleğini icra etmek üzere "Yusuf BIYIK" tarafından Zonguldak'ta kurulmuştur.

Bununla birlikte, firmamız, kurulduğu günden bu yana, doğruluk, dürüstlük, meslek etik ilkelerine saygılı, ayrıca müşteri memnuniyetine büyük önem veren, bir yandan geridönüşüm gibi kutsal bir mesleğini icra ederken diğer yandan da karşılıklı kazanım prensibi ile kazanırken müşterilerinede kazandıran kurumsal bir geridönüşüm firmasıdır.

Yusuf Hurdacılık

Bu gün başta Zonguldak Merkez Soğuksu, Kozlu, Karadeniz Ereğli, Kilimli, Devrek, Çaycuma, Alaplı ve Gökçebey ilçeleri olmak üzere, Zonguldak'a bağlı tüm mahalle ve köylerden her çeşit demir, bakır, alüminyum, çinko, krom paslanmaz, sarı pirinç, kablo ve akü hurdası ile beyaz eşya hurdasını kişi, kurum ve kuruluşlardan satın alarak geridönüşümlerine aracılık etmektedir.

Bununla birlikte Uzun yıllardır Zonguldak'ta hurda geridönüşüm sektöründe faaliyet yürüten firmamız Yusuf Hurdacılık, kurulduğu günden bu yana, para kazanma hırsından ziyade kurumsal kimliği, müşteri memnuniyetine verdiği önemi ile ayrıca dürüst ve prensipli çalışmayı ilke edinmiştir.

Zonguldak Hurdacı

Ayrıca, doğal kaynakların uzun vadede ve verimli şekilde kullanabilmesi için, atık israfına son verilmesi gerektiğini düşünen firmamız, bu noktada da hurdacılık sektöründe aralıksız bilinçlendirme çalışmalarına devam etmektedir.

Bu doğrultuda, firmamızın en önemli görevlerinden biride hurda satışını kolaylaştırarak tüketicilerin geri dönüşüme daha fazla katkıda bulunmalarını sağlamaktır.

Firmamız, geri dönüşüm ile daha yeşil bir çevre, daha yaşanabilir bir dünya amaçlanmaktadır. Bundan dolayı geridönüşüm, bizden sonra gelecek nesiller için asla es geçilmemesi gereken bir önem taşır. Firmamız bu görev bilinci ve deneyimli ekibiyle her zaman hizmete hazırdır. Hurdacılık ve geri dönüşüm konusunda yapılan çalışmalar, deneyimli personellerimiz tarafından, başta iş güvenliği hususlarına dikkat edilerek doğru ve dürüstlük ilkesi çerçevesinde yürütülmektedir.

Sonuç olarak, hurdacılık mesleğini dürüst bir şekilde icra eden firmamız, müşterilerinden aldığı destek ile çalışmalarına ilk günkü şevk, azim ve gayretiyle devam etmektedir.
Hurdaların Keşfi

Zonguldak Hurdacı

Zonguldak Hurdacı
Sonuç olarak, Zonguldak ve çevre illerde hurdacılık ve geridönüşüm mesleğini icra eden firmamız Yusuf Hurdacılık ve satın aldığımız hurdalar ile sunduğumuz hizmetler hakkında detaylı bilgi ile keşif talepleriniz için bizimle iletişime geçiniz.